Ocenění - Podnikavá žena roku 2017

Gratuluji, patříte mezi TOP 10 Podnikavých žen roku 2017! Uvedená věta byla v předmětu e-mailu, který mi přistal ve schránce. Nebyl to omyl ale fakt. Jak se to stalo? Je možné, že se ze zdravotní sestry můžete stát podnikatelkou? Co za tím vším stojí?


Jak může vypad začátek podnikání?

Máte vášeň, jen děláte věci, které vás baví. Kurzy první pomoci jsem realizovala při studiu dobrovolně a z různych grantů. Najednou však přišla otázka: „A děláte kurzy i pro firmy, my si to chceme zaplati pro všechny pobočky.“ Nevěřila jsem tomu, že se ze zdravotní sestry může stát podnikatelka. Přesvědčili mě o tom až odborníci a výsledky Starupu (2014 – T-Mobile rozjezdy roku 1 místo v Královéhradeckém kraji, 1. místo Podnikatelka v sukni – Podnikavá hlava UP Olomouc) a díky tomu vznikla První pomoc živě.

Od dobrovolnictví až k Podnikavé ženě roku 2017

Měla jsem kolem sebe (a stále mám) výborný tým lektorů, kteří se mnou sdílí myšlenku, že výuka první pomoci nemusí být nuda! Srovnáváme a neustále vyvijíme různé formy výuky první pomoci, což by v jednom člověku nikdy nešlo. Ocenění Podnikavá žena roku 2017 je pocta, která patří všem, kteří jakýmkoliv způsobem přispěli k tomu, že První pomo živě žije.

A jak to bude dál?

První pomoc živě roste každým dnem, protože myšlenek, jak lidem přiblížit a zatraktivnit první pomoc máme spoustu. A teď chystáme novou kampaň – těšte se!

Děkuji - Vaše Lucka Balarinová18.10.2017